Hakkımızda

İzmir Diyaliz Merkezleri 1999 yılından beri İzmir'in pek çok noktasında kronik böbrek yetmezliği bulunan hastalara hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Güler yüzlü ve alanında uzman sağlık personelimiz ile; hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Bornova, Bergama, Çiğli, Karabağlar, Karşıyaka ve Torbalı'da hizmet vermekte olan merkezlerimiz, SGK kapsamındaki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti vermektedir.

Merkezlerimizde  Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere son teknoloji ile geliştirilmiş diyaliz makineleri kullanılmaktadır. 

Kullanılan hemodiyaliz makineleri ile en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir. 

Hepatitli hastalarımız için ana salonlardan ayrı bir bölümde izolasyon alanımız mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır. 

Hakkımızda

DİYALİZ MERKEZLERİMİZ

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

1831/13 Sok. No:6/A Karşıyaka, İzmir

Bergama Diyaliz Merkezi

Fatih Mah. İzmir Cad. No:223 Bergama, İzmir

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

Yeni Mahalle, 8007. Sk. No:2, 35580 Çiğli/İzmir

Bornova Diyaliz Merkezi

Çınar Mahallesi 5003/2 Sokak No:10/A Bornova/İzmir

Torbalı Diyaliz Merkezi

Ertuğrul Mah. Aydın Cad. No: 156/B Torbalı / İzmir

Başlıca

HİZMETLERİMİZ

Hasta Servis Hizmeti

İzmir Diyaliz Merkezleri olarak hastalarımızın merkezlerimize transferlerini önemsiyoruz. İzmir Diyaliz Merkezleri'nde tedavi gören hastalarımız, klimalı ve güvenli kullanımı sağlanan servis araçlarımızla evlerinden alınıp, tedavi bitiminde aynı biçimde evlerine bırakılmaktadır. Araçlarımızı kullanan personelimiz Güvenli Transfer Eğitimlerine tabii tutulmaktadır. Bakımları ve temizlikleri düzenli olarak yapılmakta olup, hastalarımızın konforu ve güvenliği en ön planda tutulmaktadır. 

Hasta Giyinme Odaları

İzmir Diyaliz Merkezi çatısında bulunan diyaliz merkezlerimizde, kadın ve erkek hastalarımız ayrı ayrı olmak üzere, özel eşyalarını koyabilecekleri dolaplar içeren soyunma odalarımız mevcuttur. Bu odaların temizliği ve konforu yine tarafımızca sağlanmaktadır. 

Hasta Bekleme Salonu

İzmir Diyaliz Merkezleri'nde hasta ve hasta yakınları için dinlenebilecekleri, klimalı bekleme salonumuz mevcuttur. Tedaviniz öncesinde, sırasında ve sonrasında, bekleme salonlarımız sizlerin kullanımına açıktır. 

Konforlu Tedavi

İzmir Diyaliz Merkezleri olarak hastalarımızın tedavi esnasında konforunu önemsiyoruz. Tedavi sırasında hastalarımızın optimum konforu için her makine için bir adet kulaklıklı televizyon tahsis edilmiştir. Tedaviniz boyunca dilediğiniz kanalı izleyebilir, kulaklıklarınız ile etkin dinleme sağlayabilirsiniz. Kullandığınız tüm hasta başı cihazlar seansınız sonrasında, sizden sonra gelecek hastanın kullanımı için temizlenmektedir.  

Doktorlarımız

Dr.Hasan ASKER
Dr.Hasan ASKER
Yönetim Kurulu
Dr.Semra ASKER
Dr.Semra ASKER
Yönetim Kurulu
Dr.Ahmet Miraç YÜM
Dr.Ahmet Miraç YÜM
Sorumlu Hekim
Dr.Adnan KARACADAĞLI
Dr.Adnan KARACADAĞLI
Sorumlu Hekim

İLETİŞİME GEÇİN

NEDEN İZMİR DİYALİZ MERKEZLERİ?

Teknik Donanım
Teknik Donanım

Teknik Donanım

Su Sistemi
Su Sistemi

Merkezlerimizde su arıtma sistemimiz, son sistem teknolojiler ile kurulmuştur.

Hijyen Faktörü
Hijyen Faktörü

Merkezlerimizde kullanılan tüm tıbbi ürünler tek kullanımlıktır.